top of page

דירת קבלן מעוצבת ומתוכננת בדיוק עבורכם-כבר משלב השרטוטים!

קניתם דירה חדשה מקבלן ועכשיו אתם מבולבלים? קיבלתם מהקבלן חוברות, שרטוטים, לוחות זמנים ורשימות ספקים ולא יודעים מאיפה להתחיל?  יש לי פתרון פשוט עבורכם!

 

 

קניית דירה מקבלן יכולה להיות מאד מתישה ולעיתים מבלבלת. אם אתם מתכננים לעשות שינויים מבניים, וכמובן ליצור דירה מעוצבת, שתהיה ייחודית רק לכם ותשקף אתכם- בדיוק בשביל זה פיתחתי חבילה מיוחדת לתכנון ועיצוב של דירות חדשות מקבלן.

תהליך נכון יחד עם מעצבת הפנים שעובדת מול הקבלן יוביל לכך שתוכלו בסופו להכנס לדירת החלומות שלכם ללא עיכובים ובזבוז כספים מיותרים.

 

 

מי אני?

שמי נעמה זהר, מעצבת פנים בעלת תואר ראשון בעיצוב ממכללת "שנקר". אני מאמינה בתהליך עבודה ששם אתכם במקום הראשון. כמעצבת פנים בעלת ניסיון עשיר, בין היתר במסגרת משרדי אדריכלות ועיצוב פנים מובילים- אלווה אתכם יד ביד בתהליך מול הקבלן ומחלקת שינויי הדיירים, ויחד- תוך כדי תהליך מהנה נהפוך את הדירה הסטנדרטית שרכשתם לדירה ייחודית ומותאמת בדיוק לצרכים שלכם.

 

תהליך העבודה:

נפגשים

אנחנו נפגשים לפגישה לא מחייבת, בה אעבור על כל התכניות והרשימות שקיבלתם מהקבלן. בפגישה זו חשוב לי לשמוע את כל החלומות , הרצונות והצרכים שלכם שבהמשך אתרגם לתכנון הדירה שלכם. אנחנו מגדירים תקציב ולוחות זמנים אליהם נצמד לאורך כל הדרך.

מתכננים

בשלב זה אני מתרגמת את כל המידע שקיבלתי מכם אל תכניות מסודרות שיועברו לקבלן, כל קבלן על פי הדרישות הספציפיות שלו. שלב זה מלווה בהדמיות תלת מימדיות ובמצגות שימחישו לכם בבירור את התכנון והכיוון העיצובי שנבחר כך שהכל יהיה ידוע וברור מראש.

בוחרים

אנחנו הולכים יחד לאולמות התצוגה ובוחרים יד ביד את המטבח, הריצוף, התאורה, הדלתות ואת כל המרכיבים שבסופו של דבר יהפכו לדירה המושלמת. בשלב זה אנחה אתכם מהניסיון שלי כך שנעשה את הבחירות והשילובים הנכונים, תוך התחשבות מתמדת בתקציב שהוגדר.

מתנהלים

אני דואגת לכל ההתנהלות מול הקבלן ולכם יש ראש שקט. אני  מעבירה למחלקת שינויי הדיירים את כל התכניות על פי לוחות הזמנים שהגדיר, ומתנהלת מולו באופן שוטף, כמובן שאני מעדכנת אתכם בכל דבר.

פיקוחים

שלב חשוב מאד הוא לפקח שכל מה שתכננו באמת מתבצע בשטח. אני נוסעת לפקח באתר הבנייה בכל שלב ושלב במהלך העבודה ומוודאת שהכל מבוצע בצורה מדוייקת על פי התכניות שהעברנו לקבלן.

מלבישים

לאחר שנסיים את כל ההתנהלות מול הקבלן, נמשיך את תהליך עיצוב הדירה והלבשתה- הום סטיילינג. נבחר ריהוט, טפטים, צבעים ואביזרים משלימים, כך כאשר תקבלו את המפתח לדירה הכל כבר יהיה ידוע מראש ולכם יהיה רק נותר להכנס לדירה מושלמת!

בואו נקבע פגישת הכרות!

 0544535017

info@naamazohar.com 

Success! Message received.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Pinterest Icon

ירדן ברוך

ירושלים

נעמה, תודה על עבודה מקצועית בראש ובראשונה, אך לא פחות חשוב מזה אנושית וסבלנית. על תכניות ותכנון מקיף המשלב יופי עם פרקטיקה, על הליווי, התמיכה והעידוד עם רגישות רבה גם בשעות משבר, על מענה מהיר ומקצועי לכל שאלה ובעיה שצצה בדרך ומציאת פתרונות חלופיים במידת הצורך, על עבודה עם כל כך הרבה אהבה. על האכפתיות, ההתעניינות והמשך הליווי גם לאחר גמר הפרוייקט. מקווה שיזדמן לנו לעבוד יחד שוב בעתיד!

ליטל ועמיר סבג

הרצליה

נעמה היקרה, רצינו לומר לך תודה רבה על העבודה המקצועית, על הזמינות שלך ועל היצירתיות בעיצוב הבית שלנו. היית לנו לעזר רב, בתקופה של הרבה התלבטויות ומחשבות מצאת תמיד את הפתרון היצירתי והמיוחד שישלב בין הרצונות של כל אחד מאיתנו, שישיג מראה מרשים מבלי לוותר על הפרקטיות. ההמלצות שלך על אנשי המקצוע היו מעולות, קיבלנו שירות מעולה ועבודה איכותית. תודה רבה, ואנחנו בטוחים שניפגש גם בהמשך.  

משפחת שפיצ׳ינצקי

מבשרת ציון

היי נעמה, רק רצינו להגיד תודה ולעדכן אותך באיך הולך אצלנו. עשינו את השיפוץ הגדול לפניי כמעט שנתיים, כבר כל כך התרגלנו לבית החדש ולכל הנוחיות שבאה איתה שקשה לדמיין שיכול להיות אחרת. אומרים שלדברים טובים מתרגלים מהר. אבל אנחנו זוכרים את כל העבודה הקשה שהשקעת כדיי שהכל יראה קליל וזורם, את אנשי המקצוע שהמלצת עליהם ולא אכזבו, את הטיולים בחנויות והסבלנות האינסופית שלך. עכשיו, אחרי שנתיים, הבית מרגיש נוח, אישי, פונקציונלי ומתאים בדיוק למה שרצינו, חף מגחמות עיצוביות מיותרות. פשוט, אלגנטי ומואר.   

Please reload

ממליצים

bottom of page